Operatör Doktor Banu AKÇAL

Böyle Bir Web Sitesi İstiyorum

 

 

 
 
 

Hava Durumu

 

 
 
 

Merkez Bankası Döviz Kuru

 
 
 

 Günümüzde kadın doğum hastalıklarına yönelik bir çok site bulunmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile kişilerin merak ettiği sorulara cevap bulma olasılığı daha da artmıştır ve kolay hale gelmiştir.

 Kadın doğum kendi içinde bir çok alt baslık bulundurmaktadır. Gebelik ve doğum,  Vajinismus Tedavisi Ankara, kısırlık, vajina estetiği vb. gibi konular kadın doğum uzmanları tarafından yapılabilmektedir.

Bunlar insan sağlığı ve psikolojisi için oldukça önemli konulardır. Biz https://banuakcal.com sitemizde bu başlıkların hepsine ayrıntılı olarak yer veriyoruz.

 Amacımız sadece insanları bizim kliniğimizde muayene olmaya yöneltmek değil, bu konularda eksik ya da yanlış bilgilere sahip olan kişilerin doğru şekilde bilinçlenmesine yardımcı olmaktır.

 Nitekim https://banuakcal.com  sitemizde, aklınızda oluşabilecek soru işaretleri için ayrı ayrı baslıklar halinde her bir konu ayrıntılı olarak islenmiştir.

 Bilimsel terimlerin yanında anlaşılabilirliğin sağlanması açısından basit düzeyde anlatıma da yer verilmiştir. Örneğin vajinismus baslığımızda bir çok alt baslık oluşturulmuştur ve kişiler bu konu baslığını okuduklarında 'evet, ben vajinismus olabilirim ve bunun için şunları yapmam gerekiyormuş' seklinde telkinlerde bulunabilirler.

 Sitemizde salt bilgiye yer verilmeyerek kişilerin duygularına, yasadıkları sıkıntılara tercüman olmaya çalışılmıştır. Bu sıkıntıların yaşanabilecek şeyler olduğunu ve bu konuda kişilerin yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışan yazılarımızla, hastalarımız psikolojik açıdan da olumlu yönde etkilenmişlerdir. Sitemizde en çok önem verdiğimiz şey, hastalarımızla aramızda güven ortamı sağlanabilmesi açısından gizlilik esaslarına bağlı kalmaktır.

 Canlı destek hattı üzerinden bizlere aklınızdaki soruları anında sorabilirsiniz ve en kısa sürede dönüt alabilirsiniz. Bu konuşmalar ve verdiğiniz bilgiler kesinlikle gizlilik esasına dayanır ve hiç bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

 Toplumumuzda var olan cinsellik algısı sebebiyle bu konular her zaman ayıp, yasak, günah olarak yorumlanmıştır ancak çoğu konuda bir uzmandan yardim alarak sıkıntılar çözüme kavuşmaktadır. Bu yüzden bilgi sahibi olmak için ya da sıkıntılarınızı gidermek için bizimle iletişime gedmekten çekinmeyiniz. Bizim size anlatmak istediğimiz ilk şey, hastalarımızda aramızda güven bağı oluşturmaktır. Çünkü güven ve istek olmadığı sürece istediğimiz hedefe ulaşmamız mümkün olmayacaktır.

 Sitemizde gebelik hesaplama, regl hesaplama gibi uygulamalar da mevcuttur. Bu uygulamalar sayesinde her şeye daha hazırlıklı olmanız sağlanmaktadır. Ankara, bir çok konuda gelişme gösteren ve güvenilir kliniklerin bulunduğu bir şehirdir. Siz de bu uygulamalar ve merak ettiğiniz sorular hakkında bilgi almak için sitemize ve Ankara'daki kliniğimize uğrayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için: https://banuakcal.com

 

 
YETKİLİ ADI : Op.Dr.Banu AKÇAL
ADRES : Ankara Ticaret Merkezi Kizilirmak Mah. 1450. Sokak

B Blok Kat: 1 No: 3

ŞEHİR / İLÇE : Çukurambar / Çankaya - Ankara
TELEFON : 0 312 284 00 77
     

 

 
 

İller Arası Mesafe Hesabı

 

 

Saat

   

 

   

ı--- Böyle bir web sitesine ücretsiz  sahip olabilir miyim ---I